Stomatolog dla Ciebie

Szukasz godnej zaufania, przyjaznej pacjentowi placówki stomatologicznej? Takiej, w której lekarz znajdzie dla Ciebie czas na rozmowę i wyjaśni wszystkie wątpliwości? Zapraszamy do Santi.


Santi


Nowoczesny gabinet i wyposażenie

Otworzony we wrześniu 2017 roku w nowoczesnym, nowo wybudowanym obiekcie. Wyposażony w wysokiej klasy sprzęt.


Przyjazna atmosfera

Oferujemy leczenie w przyjaznej atmosferze, dzięki której nie będziesz więcej obawiał się wizyty u dentysty.

Komfort dla pacjentów

Eleganckie i klimatyzowane wnętrza, parking bezpośrednio przed wejściem, wygodna i przestronna poczekalnia.


Przyjazny dla dzieci i osób starszych

Leczymy osoby w każdym wieku. Wyróżnia nas właściwe podejście do dzieci oraz osób starszych, które mają problemy ze zdrowiem i poruszaniem się. Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.


O nas

Lek. dent. Michalina Góral-Banicka

Lek. dent. Michalina Góral-Banicka

specjalista protetyki stomatologicznej

Decyzję o otwarciu własnego gabinetu stomatologicznego podjęłam już w 2010 roku, 2 lata po zakończeniu studiów na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od zawsze związana jestem z Łaziskami – tutaj urodziłam się, chodziłam do szkoły i dalej mieszkam, dlatego wybór lokalizacji był dla mnie oczywisty.

Moim celem jest stworzenie przyjaznej pacjentowi, godnej zaufania placówki stomatologicznej – takiej, w której każdy pacjent czuje się najważniejszy. Zawsze znajduję czas na rozmowę oraz wyjaśnienie wszystkich wątpliwości. Ważny jest dla mnie kontakt z pacjentem. Dobieram najlepszy sposób leczenia biorąc pod uwagę historię choroby oraz indywidualny charakter każdego z przypadków.

Aby zapewnić pacjentom najwyższej jakości usługi, w 2011 roku zdecydowałam się rozpocząć  specjalizację w Poradni Protetyki i Dysfunkcji Narządu Żucia Akademickiego Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Zabrzu. Zdanie Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego po 4 latach nauki i praktyki to jedno z największych osiągnięć w mojej karierze zawodowej.

Ukończenie specjalizacji (w tym prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów stomatologii) pozwoliło mi poszerzyć wiedzę, zdobyć wiele doświadczeń i nowych umiejętności – bardzo potrzebnych, aby zapewnić profesjonalną obsługę nawet w skomplikowanych przypadkach. Miałam okazję zajmować się pacjentami, którzy zostali skierowani na uczelnię z powodu nietypowych schorzeń.

W kręgu moich zainteresowań leży nie tylko protetyka. W okresie studiów uczestniczyłam w pracach koła naukowego przy Katedrze Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, corocznie byłam nagradzana stypendium naukowym. Jestem autorką publikacji w Twoim Przeglądzie Stomatologicznym oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia. Systematycznie biorę udział w kursach i szkoleniach poszerzając wiedzę i umiejętności zawodowe w różnych dziedzinach stomatologii.


Agnieszka Kalnik

Dyplomowana asystentka oraz higienistka stomatologiczna

Celem mojej pracy jest zapewnienie dobrej i bezstresowej atmosfery w gabinecie. Dbam o to, aby każdy pacjent wychodził od nas z uśmiechem na twarzy.

Jestem odpowiedzialna za sterylizację oraz konserwację sprzętu medycznego, a także czynnie asystuję podczas zabiegów. Przygotowuję gabinet do pracy i dbam o zachowanie porządku. Lubię poszerzać swoją wiedzę, dlatego regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach medycznych.

Prywatnie cenię sobie aktywny wypoczynek, dlatego jestem fanką sportu pod każdą postacią. Poza ktywnością fizyczną jestem miłośniczką kotów oraz dobrej muzyki rockowej.

Agnieszka Kalnik

Umów się na wizytę

Lokalizacja
Godziny pracy


Poniedziałek:
15:00 – 19:00
Wtorek:
15:00 – 19:00
Środa:
16:00 – 18:00
Czwartek:
9:00 – 11:00
Piątek:
9:00 – 11:00
Sobota:
9:00 – 11:00
Niedziela:
nieczynne

Przyjmujemy płatności kartami!


Copyrights 2018 © Santi Stomatologia   Polityka prywatności Webdeco – sklepy i strony internetowe

Stomatologia Santi - Łaziska Górne